Dream Night w warszawskim ZOO

Data publikacji 13.06.2013

Za pośrednictwem IPA CSP Legionowo warszawskie ZOO zaprosiło przedstawicieli Centrum Szkolenia Policji do wzięcia udziału w wieczorze marzeń dla niepełnosprawnych dzieci oraz pacjentów oddziałów onkologicznych.

Przedsięwzięcie o nazwie Dream Night odbywa się co roku we wszystkich europejskich ZOO w pierwszy piątek czerwca.

I w tym roku warszawskie ZOO również stanęło na wysokości zadania i zapewniło chorym dzieciom moc atrakcji – m.in. teatrzyk Lalka, warsztaty bębniarskie, występy żonglerów i akrobatów ze szkoły cyrkowej. Centrum Szkolenia Policji wsparło tę inicjatywę i dzieci wraz ze swoimi opiekunami mogły obejrzeć fantastyczny pokaz tresury psów służbowych przygotowany przez pracowników Zakładu Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

Impreza udała się, dopisała pogoda, goście świetnie się bawili. Dzieci były zachwycone, a wiadomo - zachwyt w oczach i uśmiech tych dzieci – bezcenny.

Magdalena Błażejak – Przewodnicząca IPA CSP

zdjęcia ze zbiorów warszawskiego ZOO