Spotkanie garnizonu mazowieckiego

Data publikacji 05.06.2013

Kierownicy jednostek organizacyjnych Policji garnizonu mazowieckiego spotkali się na odprawie służbowej zorganizowanej w Centrum Szkolenia Policji.

W odprawie, oprócz Kierownictwa Komendy Wojewódzkiej Policji z siedzibą w Radomiu, uczestniczył też Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński oraz Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Roman Stawicki.

To pierwsza odprawa garnizonu, w której wzięli udział kierownicy wszystkich jednostek organizacyjnych. Podczas spotkania dokonano podsumowania dotychczasowej działalności, a także omówiono zamierzenia i priorytety, jakie będą realizowane w najbliższym czasie.

Po odprawie, goście zwiedzili obiekty Centrum Szkolenia Policji – zespół strzelnic oraz halę sportową i halę technik interwencji.

hg

zdj. Roman Majewski  WP