Spotkanie w Gimnazjum Nr 1

Data publikacji 25.03.2013

22 marca br. policjantki Zakładu Służby Kryminalnej Centrum Szkolenia Policji odwiedziły Gimnazjum nr 1 w Legionowie. Podczas spotkania z uczniami omówiły zagadnienia z zakresu profilaktyki uzależnień i zasady odpowiedzialności młodzieży za czyny karalne.

Funkcjonariuszki zostały zaproszone przez dyrekcję i pedagoga szkolnego w ramach prowadzonej przez Centrum Szkolenia Policji współpracy z placówkami oświatowo-wychowawczymi Miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego.

Tego rodzaju przedsięwzięcia cieszą się dużym zainteresowaniem nauczycieli oraz samych uczniów, o czym świadczą liczby. W 2012 roku, funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji, w szkołach i przedszkolach, przeprowadzili 27 spotkań, w których uczestniczyło ponad 2000 osób.

hg

zdj. ze zbiorów Gimnazjum nr 1 w Legionowie