Narada kadry kierowniczej Policji

Data publikacji 06.09.2012

W Centrum Szkolenia Policji rozpoczęła się dwudniowa narada kadry kierowniczej Policji. Uczestniczą w niej Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Michał Deskur oraz Dyrektor Departamentu Nadzoru MSW Jacek Zalewski.

Do Centrum Szkolenia Policji przyjechali również: Komendant Główny Policji nadinsp. Marek Działoszyński wraz z Zastępcami, Komendanci Wojewódzcy /Komendant Stołeczny Policji, Komendanci szkół Policji, Dyrektorzy Biur KGP, Rzecznik Prasowy KGP, przedstawiciele związków zawodowych działających w Policji, a także Pełnomocnicy KGP.

Omawiane zagadnienia dotyczą stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, wybranych aspektów funkcjonowania służby prewencyjnej oraz bieżących spraw z obszaru służby kryminalnej. Przedstawiona też będzie analiza sytuacji finansowej Policji.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS