Dyrektor Generalny Interpolu w PCD - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Dyrektor Generalny Interpolu w PCD

Data publikacji 30.06.2012

Dyrektor Generalny Interpolu Ronald Noble i Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Michał Deskur złożyli dziś wizytę w Policyjnym Centrum Dowodzenia.

Przez cały czas trwania turnieju, w Policyjnym Centrum Dowodzenia, oficerowie Interpolu, w ramach specjalnego zespołu wsparcia przy imprezach masowych wysokiej rangi - Interpol Major EventSupport Team – IMEST, wykonują zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa w czasie EURO 2012. Stąd też m.in. wizyta Dyrektora Generalnego Interpolu.

Oprócz Policyjnego Centrum Dowodzenia goście obejrzeli Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe do walki z Nielegalnymi Laboratoriami Narkotykowymi (International Training Centre for CombatingClandestine Laboratories – ITCCCL), które znajduje się na terenie Centrum Szkolenia Policji.

Sekretarz Generalny Interpolu Ronald Noble przyjechał do Polski na zaproszenie Ministra Spraw Wewnętrznych Jacka Cichockiego.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS