Turniej Par Patrolowych zakończony - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Turniej Par Patrolowych zakończony

Data publikacji 30.04.2012

Wyrównana rywalizacja o zwycięstwo w Turnieju Par Patrolowych zorganizowanym dla słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego „SZP-4/11” toczyła się do samego końca. Ostatni, trzeci etap turnieju – symulacja interwencji policyjnej – potwierdził bardzo dobre przygotowanie słuchaczy do wykonywania zadań na poziomie podstawowym, na stanowisku policjanta w służbie prewencyjnej w komórkach organizacyjnych patrolowo-interwencyjnych i oddziałów prewencji Policji.

Przygotowana symulacja interwencji policyjnej wymagała od uczestników tego etapu turnieju wszechstronnej wiedzy i umiejętności zawodowych z zakresu określonego w programie szkolenia zawodowego podstawowego.
Po niezwykle emocjonującej rywalizacji pierwsze miejsce w turnieju zdobyli słuchacze kp. I pl. 2 post. Łukasz Hadyna i post. Paweł Blicharski. Kolejne miejsca zajęli:
II miejsce – słuchacze kp. II pl. 3 post. Piotr Jakubas i post. Sebastian Kłęk; III miejsce słuchacze kp. II pl. 2 post. Łukasz Majewski i post. Tomasz Kałwa.    
    Gratulujemy finalistom! Jesteśmy przekonani, że udział w Turnieju Par Patrolowych stanowił nie tylko dobrą zabawę, ale przede wszystkim przyczyni się do uzyskania bardzo dobrych wyników na egzaminie końcowym, a zdobyta wiedza będzie procentować w czasie wykonywani zadań w jednostkach terenowych Policji.

                                                                                                                                     Mł. insp. Grzegorz Perz – Kierownik ZSP
                                                                                                                                     zdj. Marcin Grzeszyk WMiOSz