Spotkanie koła zainteresowań

Data publikacji 10.11.2011

„Analiza tarcz tachografu analogowego”, to temat warsztatów, jakie odbyły się 8 listopada br., w Centrum Szkolenia Policji, w ramach koła zainteresowań w zakresie bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Zajęcia dla 46 słuchaczy kursu specjalistycznego w zakresie ruchu drogowego przeprowadzili policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego CSP: podkom. Sławomir Hołoweńko oraz asp. Marian Łojek, którzy przedstawili zagadnienia dot. tachografów analogowych.

Następnie uczestnicy spotkania zostali zapoznani przez kom. Andrzeja Przekazińskiego z możliwościami wykorzystania samochodu specjalistycznego typu furgon przeznaczonego do działań profilaktyczno – edukacyjnych. Samochód został przekazany do Centrum Szkolenia Policji w ramach projektu„Doposażenie jednostek Policji w specjalistyczny sprzęt służący poprawie bezpieczeństwa w ruchu drogowym na obszarze całego kraju”,współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Agnieszka Sałkowska ZRD

Zdj.: ZRD CSP