Policjanci ruchu drogowego przygotowują się do służby

Data publikacji 07.11.2011

32 policjantów z jednostek terenowych rozpoczęło w Centrum Szkolenia Policji kurs specjalistyczny w zakresie ruchu drogowego.

To już jedenasta w tym roku, edycja kursu, który w związku ze zbliżającymi się Mistrzostwami Europy w Piłce Nożnej Euro 2012, należy do priorytetowych.

Od 2 listopada 2011 r. do 27 stycznia 2012 r. funkcjonariusze będą zdobywać wiedzę i umiejętności, które pozwolą im w prawidłowy sposób pełnić służbę w komórkach organizacyjnych właściwych w sprawach ruchu drogowego.

W środę, słuchaczy powitali: Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Jarosław Gałuszka, Kierownik Zakładu Ruchu Drogowego mł. insp. Elżbieta Kołodziejska-Powalska oraz Dowódca Kompanii Wydziału Dowodzenia kom. Marzena Chudy.

Agnieszka Sałkowska ZRD/Hanna Grochowska WP

zdj. Marcin Grzeszyk WMiOSz