Ruszyła II edycja Turnieju Par Patrolowych - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ruszyła II edycja Turnieju Par Patrolowych

Data publikacji 14.10.2011

11 października br., słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego SZP – 2/11, realizowanego w Centrum Szkolenia Policji, wzięli udział w II edycji Turnieju Par Patrolowych.

          Ta forma doskonalenia zawodowego stanowi zarazem doskonały sprawdzian wiedzy i umiejętności zawodowych, szczególnie przydatnych przed egzaminem końcowym.

          Konkurs, który wpisuje się już w tradycję naszej szkoły, został przygotowany przez policjantów Zakładu Służby Prewencyjnej, Zakładu Ruchu Drogowego oraz Zakładu Interwencji Policyjnych.

          Do I etapu – testu wiedzy ogólnozawodowej, przystąpiło 80 słuchaczy.

          10 par, które otrzymały najwyższą liczbę punktów, przystąpią do konkurencji „strzelanie szybkie” i „policyjny tor przeszkód”.

          Ostatnim, III etapem, do którego zostanie zakwalifikowanych 5 par z najlepszym wynikiem z testu wiedzy i konkurencji „umiejętnościowych”, będzie udział w symulacji interwencji policyjnej.

          Zwycięzcy I etapu, to słuchacze kp. II pl. 3 post. Piotr Woszczak i post. Konrad Borowiec. Kolejne, „medalowe” miejsca zajmują słuchacze kp. II pl. 1 post. Marcin Fic i post. Marcin Borek oraz słuchacze również II kp. II pl. 2 post. Michał Świerad i post. Kamil Bucior.

          Wszystkim uczestnikom turnieju życzymy powodzenia!

         Uwaga! Organizatorzy już podjęli prace nad organizacją kolejnej, III edycji konkursu.

 

Grzegorz Perz

Kierownik Zakładu Służby Prewencyjnej