Zakończenie kursu RD-5/11

Data publikacji 03.08.2011

W dniu 27 lipca 2011 roku zakończyli trzymiesięczny pobyt w CSP słuchacze kursu Ruchu Drogowego RD-5/11. Szkolenie zostało uroczyście zamknięte w obecności p.o. Zastępcy Komendanta CSP ds. Dydaktycznych Pana mł. insp. Jarosława Gałuszki.

Na zakończenie p.o. Zastępca Komendanta CSP mł. insp. Jarosław Gałuszka w obecności Kierownika Zakładu Ruchu Drogowego CSP Pani mł. insp. Elżbiety Kołodziejskiej-Powalskiej oraz kadry dydaktycznej zakładu w osobach podkom. Marka Bociana, podkom. Sławomira Hołoweńko,
a także dowódcy kursu mł. asp. Artura Wierdaka podsumował wyniki szkolenia, które kształtowały się na dobrym poziomie.

Na polskie drogi wyruszyła dodatkowa grupa 32 dobrze przygotowanych przez CSP policjantów ruchu drogowego. Z pewnością, czeka ich w terenie kolejny sprawdzian.

Podczas uroczystości zakończenia z ust kadry kierowniczej naszej szkoły padło wiele ciepłych słów, gratulowano słuchaczom dobrych wyników, które osiągali w trakcie jego przebiegu.

Takim ceremoniom towarzyszą zwykle życzenia spokojnej i bezpiecznej służby oraz poczucia dobrze spełnionego obowiązku zawodowego.
A ponieważ dobrych życzeń nigdy nie jest za dużo – szczerze przyłączamy się do nich wszyscy.