Kolejny sukces strzelecki naszego kolegi! - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny sukces strzelecki naszego kolegi!

Data publikacji 01.06.2011

Podczas II edycji Pucharu Prezesa Związkowego Klubu Strzeleckiego które odbyły sie 21 maja br., na klubowych strzelnicach przy ul. Marymonckiej w Warszawie, st. wykładowca Zespołu Szkolenia Strzeleckiego CSP - podinsp. Adam Morawski zajął zaszczytne I miejsce.

Zawody składały się z kwalifikacji polegających na oddaniu dwóch 10-cio strzałowych serii do tarczy do strzelań dokładnych na 25m. Zwieńczeniem współzawodnictwa było przeprowadzenie finału - tzw. australijskiego - wśród najlepszych dziesiątki zawodników. W tej części zawodów uczestnicy serii finałowej oddają pojedyncze strzały do tarczy TS-2, po których każdorazowo sędziowie oceniają przestrzeliny, a zawodnik uzyskujący najmniejszą liczbę punktów kończy swój udział w finale. Dotrwanie do najlepszych lokat w finale wymaga od zawodników szczególnych predyspozycji strzeleckich i wyjątkowej odporności na stres.

    Należy pogratulować podinsp. Adamowi Morawskiemu kolejnego sukcesu sportowego i wieloletniej realizacji swojej pasji osobistej jakim jest udział we współzawodnictwie strzeleckim w kraju i zagranicą.
 
 
 
 
 Tekst i Foto: Bohdan Żyła