Sukces słuchaczy z „SZP-4/10”

Data publikacji 19.05.2011

18 maja br., był dniem wielkiego sukcesu słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem „SZP-4/10”. Wyniki egzaminu końcowego na szkoleniu stanowiły powód do dumy nie tylko dla jego uczestników, ale również dla kadry dydaktycznej Centrum Szkolenia Policji.

Egzamin zakończył się powodzeniem dla wszystkich, 173 osób, które do niego przystąpiły. 4 osoby otrzymały ocenę wyróżniającą, 138 bardzo dobrą, a 27 dobrą! Były tylko 3 oceny poprawne i 1 dopuszczająca.

Tak wspaniałych wyników pogratulował wszystkim Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Jarosław Gałuszka oraz przedstawiciele kadry dydaktycznej szkoły.

W uroczystym zakończeniu szkolenia uczestniczyli też bliscy słuchaczy.

Serdecznie gratulujemy absolwentom  „SZP-4/10” i zapraszamy na kursy specjalistyczne!

Hanna Grochowska

zdj. Mariusz Mazewski ZSS