Odświętnie i nastrojowo - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 20.12.2006

W niepowtarzalną atmosferę najpiękniejszych w polskiej tradycji Świąt Bożego Narodzenia wprowadził nas koncert kolęd w wykonaniu chóru Komendy Wojewódzkiej Policji w Białymstoku.  

Przed 14.00 w budynku dydaktycznym roznosiły się dźwięki nastrojowych radosnych kolęd polskich i nie tylko, bo w repertuarze chóru znajdują się również pięknie wykonywane kolędy wschodnie.

zdjęcieW skład chóru wchodzi trzydzieści pięć osób. Są to policjanci KWP Białystok, pracownicy cywilni, a także członkowie rodzin policyjnych. Chór dział od trzech lat. Jego dyrygentem jest niezwykła i piękna kobieta - Pani dr Wioletta Miłkowska. W nie długim przecież jeszcze okresie swojej działalności chór dał wiele koncertów i uświetniał swoją obecnością szereg uroczystości. W tym roku policjanci mogli go usłyszeć m.in. na krakowskich obchodach Święta Policji czy rozpoczęciu roku akademickiego WSPol. w Szczytnie.

Dzisiaj mieliśmy okazję przekonać się, że krążąca w środowisku policyjnym wysoka ocena jego kunsztu jest zasłużona, bo białostoczanie dali nam dzisiaj prawdziwie świąteczny, „duchowy” prezent.

Anna Galant, rzecznik CSP
zdj. P. Maciejczak, ZKS