II Halowy Turniej Piłki Nożnej o puchar Komendanta CSP - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 16.12.2006

W sobotnie przedpołudnie, na hali sportowej CSP spotkało się 8 drużyn futbolowych, które rozegrały spotkania w ramach drugiego halowego turnieju piłki nożnej. Najlepszą, futbolową piątką okazali się antyterroryści z KGP, drugie miejsce zajęli policjanci z Komendy Powiatowej w Nowym Dworze Mazowieckim. CSP uplasowało się na trzeciej lokacie.  

Organizatorem piłkarskiego spotkania byli: CSP, Ośrodek Sportu i Rekreacji z Serocka, oraz. Sekcja IPA Legionowo. Organizatorzy, obok Gospodarstwa Pomocniczego CSP, właścicieli kiosku „Iwona” z CSP i bufetu z bloku 41, zadbali o odpowiednią oprawę spotkania i nagrody dla zwycięzców.

zdjęcieW spotkaniu wzięło udział czterdziestu zawodników z CSP, ZOA KGP, Komend Powiatowych w Legionowie, Nowym Dworze Mazowieckim, Pułtusku i Przasnyszu oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji w Serocku i LZS „SONA” z Nowego Miasta. Każda z pięcioosobowych drużyn składała się z czterech rozgrywających i bramkarza. Zawodnicy podzieleni na dwie grupy, rozgrywali dwudziesto minutowe mecze, bez zmiany stron gry. Po kilkugodzinnej grze wyłoniły się dwie grupy (antyterroryści i policjanci z KPP Nowego Dworu), które rozegrały mecz o zwycięstwo. Jak przystało na „policyjnych tygrysów” nie zawiedli i tym razem. To oni zabrali puchar Komendanta CSP do Warszawy.

Anna Galant, rzecznik CSP
zdj. P. Maciejczak, ZKS