Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 30.11.2010

Czterech funkcjonariuszy naszej szkoły postanowiło pożegnać się dziś z mundurem i przejść na zaopatrzenie emerytalne.

Podinsp. Zbigniew Kowalski z Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia, podinsp. Zbigniew Drabarek i asp. sztab. Bogdan Ciepliński z Zakładu Techniki Operacyjnej oraz asp. sztab. Michał Lipiński z Wydziału Dowodzenia od jutra będą już emerytami.

Dziś naszych kolegów pożegnali: Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. dr Roman Stawicki, Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Jarosław Gałuszka, Zastępca Komendanta ds. Logistycznych mł. insp. Bogdan Maćkowski, Naczelnik Wydziału Metodyki i Organizacji Szkolenia mł. insp. Helena Kilanowska, Naczelnik Wydziału Dowodzenia mł. insp. Marek Rybka oraz Kierownik Zakładu Techniki Operacyjnej kom.   Jerzy Jakubiak.

Kolegom życzymy powodzenia w realizacji życiowych planów i serdecznie zapraszamy do odwiedzania szkoły!

Hanna Grochowska

zdj. Marcin Grzeszyk WMiOSz