Dzień Edukacji Narodowej - Aktualności - Centrum Szkolenia Policji

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Edukacji Narodowej

Data publikacji 18.10.2010

Już od trzech lat nauczyciele policyjni Centrum Szkolenia Policji obchodzą Dzień Edukacji Narodowej w gronie nauczycieli naszego miasta i powiatu.

           Obchody Dnia Nauczyciela rozpoczęła Msza Święta w intencji pracowników legionowskiej oświaty, odprawiona 14 października br., w Kościele Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa w Legionowie. W mszy uczestniczyli pracownicy oraz poczet sztandarowy naszej szkoły.

            15 października br., w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo grupa wyróżniających się nauczycieli ze szkół prowadzonych przez Powiat Legionowski i Gminę Legionowo została uhonorowana nagrodami.

            Wśród nagrodzonych nie zabrakło również nauczycieli z CSP. Komendant CSP insp. Arkadiusz Brzozowski i Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych mł. insp. Anna Rosół wręczyli rozkazy personalne mianowanym na wyższe stanowiska służbowe oraz nagrody motywacyjne i okolicznościowe ryngrafy wyróżniającym się funkcjonariuszom. Na zakończenie panelu CSP, zaprezentowany został pokaz z zakresu taktyki i technik interwencji przygotowany przez podinsp. Edytę Witkowicz i st. sierż. Andrzeja Wiśniewskiego.
           W pokazie brali udział słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego – SZP-2/10.

            Uroczystość związana ze Świętem Edukacji Narodowej zakończyła się recitalem Bogusława Morki.

 

Hanna Grochowska

zdj. Marcin Grzeszyk WMiOSz