Szefowie Policji kryminalnych wymieniają doświadczenia

Data publikacji 13.10.2010

Od dziś do piątku 15 października br., w Centrum Szkolenia Policji będzie trwała Konferencja Szefów Policji Kryminalnych Stolic Europy Środkowej i Wschodniej.

Tego rodzaju przedsięwzięcia są realizowane cyklicznie od wielu lat. Organizatorem tegorocznego jest Komenda Stołeczna Policji.

Szefowie policji kryminalnych z Berlina, Monachium, Wiednia, Pragi, Bratysławy, Budapesztu, Bukaresztu i Warszawy wymieniają doświadczenia w zakresie zwalczania najgroźniejszych przestępstw oraz omawiają aktualne problemy związane ze służbą kryminalną.

Z uczestnikami konferencji spotkał się Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusz Brzozowski i I Zastępca Komendanta Stołecznego Policjimł. insp. dr Robert Bałdys.

Hanna Grochowska

zdj. Roman Majewski WP