Ambasador Autonomii Palestyńskiej z wizytą w CSP

Data publikacji 01.10.2010

Dziś Ambasador Autonomii Palestyńskiej spotkał się z Komendantem Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiuszem Brzozowskim.

Spotkanie było związane z wcześniejszą wizytą (22 września br.) w naszej szkole Pani Sajedy Abu Yousef Dyrektora Departamentu Współpracy Międzynarodowej MSW Autonomii Palestyńskiej, zaproszonej do Polski przez Agencję Frontex.
    Wizyta Pani Sajedy Abu Yousef dotyczyła kwestii ewentualnej współpracy między policyjnymi placówkami szkoleniowymi obu państw.
    Dziś Ambasador Autonomii Palestyńskiej w Polsce, złożył na ręce Komendanta CSP list intencyjny dotyczący możliwości nawiązania współpracy szkoleniowej z The Palestinian Academy For Security Sciences.
    W spotkaniu uczestniczyli również: Zastępca Komendanta ds. Logistycznych mł. insp. Bogdan Maćkowski, Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomasz Piechowicz oraz Kierownik Sekcji MCSSP nadkom. Przemysław Bagiński.

Hanna Grochowska
Foto: Mariusz Mazewski ZSS