Odwiedzili nas policjanci z Niemiec

Data publikacji 30.11.2016

Tym razem Centrum Szkolenia Policji odwiedzili młodzi funkcjonariusze Policji z Berlina, którzy niedawno zakończyli szkolenie zawodowe podstawowe. W Polsce przebywają w związku z udziałem niemieckiej Policji w programie Erasmus+, dzięki któremu mają możliwość zrealizowania stażu w Komendzie Stołecznej Policji.

Z niemieckimi funkcjonariuszami spotkały się Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Anna Rosół, Zastępca Komendanta ds. Logistycznych insp. Anna Gołąbek, Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Elżbieta Kołodziejska-Powalska i w zastępstwie Kierownika Studium Doradztwa Dydaktycznego i Psychologii podinsp. Beata Grubska. Przedstawiono film informacyjny o Centrum Szkolenia Policji, a także prezentację dotyczącą systemu szkolnictwa policyjnego. Następnie goście zwiedzili obiekty sportowe oraz kompleks strzelnic CSP. Zapoznali się również z zapleczem dydaktycznym i działalnością Zakładu Ruchu Drogowego.

Joanna Łaszyn/WP

zdj. Mariusz Mazewski/ZSS