Policjanci z Litwy z wizytą w Centrum

Data publikacji 27.11.2014

Nowoczesna baza dydaktyczna i logistyczna Centrum Szkolenia Policji jest bardzo często miejscem prezentacji, m.in. delegacjom zagranicznym, rozwiązań stosowanych w szkoleniu i doskonaleniu zawodowym polskiej Policji. Dziś gościliśmy przedstawicieli Szkoły Policji w Kownie.

Z delegacją litewską spotkali się Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych insp. Anna Rosół i Naczelnik Wydziału Prezydialnego mł. insp. Tomasz Piechowicz. Gościom przedstawiono zadania realizowane przez CSP, zaprezentowano też zaplecze dydaktyczne szkoły oraz system polskiego szkolnictwa policyjnego.

Wizyta litewskich policjantów odbywa się w ramach projektu „Współpraca transgraniczna. Wdrażanie modelowych rozwiązań” (ISEC 2013), realizowanego przez Podlaską Policję.

hg

zdj. Mariusz Mazewski ZSS