Z wizytą w Sułkowicach

Data publikacji 16.06.2010

31.05.2010 r., grupa 13 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego - SZP-1/10/X/2 wraz z opiekunem grupy mł. asp. Elżbietą Parzych z Zakładu Służby Prewencyjnej, odwiedziła Zakład Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.

Spotkanie z pracownikami Zakładu Kynologii Policyjnej zostało zorganizowane w ramach zajęć Koła Prewencji Kryminalnej, w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych.
 Celem wyjazdu było poznanie zadań realizowanych przez zakład i specyfiki pracy z psami. Słuchacze podziwiali umiejętności psów policyjnych, tresowanych w różnych kategoriach. Stwierdzili też zgodnie, że dydaktycy przekazujący swoją wiedzę słuchaczom są pasjonatami kynologii.
 Po wizycie w Zakładzie Kynologii Policyjnej, niektórzy z uczestników szkolenia SZP-1/10/X/2 marzą o stanowisku przewodnika psa służbowego.
 Życzymy spełnienia marzeń!

Hanna Grochowska