Witamy uczniów z Liceum Ogólnokształcącego w Komornicy

Data publikacji 20.05.2010

Dziś 91 uczniów z klas pierwszych Liceum Ogólnokształcącego w Komornicy wzięło udział w zajęciach dydaktycznych realizowanych w Centrum Szkolenia Policji.

Uczniowie rozpoczęli wizytę od obserwacji ćwiczeń z zakresu taktyki działań zespołowych Policji. Zajęcia te realizowane były przez nauczycieli z Zakładu Służby Prewencyjnej.
  Następnie, na motodromie, uczniowie mieli okazję przyjrzeć się, w jaki sposób policjanci ruchu drogowego doskonalą swoje umiejętności kierowania motocyklem służbowym. Obejrzeli też symulację zatrzymywania pojazdu.
  Na strzelnicy pneumatycznej młodzież uczestniczyła w ćwiczeniach ze szkolenia strzeleckiego.
  Pobyt w CSP uczniowie uznali za udany i interesujący.

Hanna Grochowska
                                                                                  Foto Mariusz Mazewski ZTK