Data publikacji 06.05.2010

Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Truskiej Dyrektor Sekretariatu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

Składam serdeczne podziękowania Pani Katarzynie Truskiej Dyrektor Sekretariatu Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego oraz Pani Joannie Flieger za pomoc i wsparcie naszej jednostki w prowadzeniu działalności na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców miasta Legionowo i Powiatu Legionowskiego, a przede wszystkim działań prewencyjno-profilaktycznych skierowanych do dzieci i młodzieży.

Przekazane przez Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego wyróżniki – opaski oraz pakiety odblaskowe dla pieszego i rowerzysty, kaski dla rowerzystów, plecaki, podręczniki z zakresu bezpieczeństwa ruchu drogowego, a także książki „Kolorowe kodeksy drogowe”, będą niezwykle pomocne w propagowaniu właściwych zachowań szczególnie wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Z wyrazami szacunku i sympatii

KOMENDANT

CENTRUM SZKOLENIA POLICJI