Z wizytą w Centrum Szkolenia Policji

Data publikacji 29.04.2010

Dziś do Centrum Szkolenia Policji przyjechało 40 uczniów z Liceum Ogólnokształcącego im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Urlach.

Uczniowie z tzw. „klasy policyjnej” uczestniczyli w zajęciach dydaktycznych prowadzonych przez nauczycieli naszej szkoły.
 Zajęcia realizowane na kursie specjalistycznym dla policjantów ruchu drogowego w zakresie kierowania motocyklem cieszyły się dużym zainteresowaniem młodzieży. Podobnie, wiele emocji wśród uczniów wywołała możliwość udziału w ćwiczeniach pododdziałów Policji.
Zajęcia na strzelnicy pneumatycznej, gdzie każdy miał możliwość oddania strzału w kierunku tarczy, były także niezwykłym doświadczeniem.
  Mamy nadzieję, że wizyta w CSP należała do udanych!

Hanna Grochowska
                                                                                              Foto Piotr Maciejczak ZO