Witamy delegację wykładowców z Ukrainy!

Data publikacji 14.04.2010

Dziś Komendant Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusz Brzozowski powitał w naszej szkole delegację wykładowców z Uniwersytetów Spraw Wewnętrznych Ukrainy - Donieckiego i Rowieńskiego.

Wizyta wykładowców związana jest z realizacją projektu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka, którego celem jest podniesienie poziomu przestrzegania praw człowieka na Ukrainie i uwzględnienie tej problematyki w programach szkoleń dla funkcjonariuszy milicji.
  Delegacja rozpoczęła wizytę od spotkania z Komendantem Centrum Szkolenia Policji.
  Kolejnym punktem programu była prezentacja filmu promującego CSP.
  Następnie przedstawiciele Uniwersytetów zostali zapoznani z treściami nauczania dot. praw człowieka zamieszczonymi w programach szkoleń i kursów specjalistycznych realizowanych w CSP.Odwiedzili też Zakłady Dydaktyczne – Ruchu Drogowego, Interwencji Policyjnych, Ogólnozawodowy i Zakład Szkoleń Specjalnych.

Hanna Grochowska
Foto Mariusz Mazewski ZTK