Data publikacji 12.04.2010

Dziś w Centrum Szkolenia Policji rozpoczęło się szkolenie realizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Komisję Europejską - „Międzynarodowe Centrum Szkoleniowe do Zwalczania Nielegalnych Laboratoriów Narkotykowych”.

Projekt zakłada m.in. przeprowadzenie cyklu pięciu szkoleń skierowanych do funkcjonariuszy służb antynarkotykowych państw członkowskich Unii Europejskiej, państw Europy Wschodniej, Kaukazu oraz Azji Centralnej.
  Szkolenie, które rozpoczęło się dzisiaj potrwa do 23 kwietnia br. Uczestniczą w nim przedstawiciele jedenastu państw – Bułgarii, Czech, Estonii, Finlandii, Węgier, Łotwy, Litwy, Rumunii, Słowacji, Szwecji i Polski.

Hanna Grochowska
Foto Mariusz Mazewski ZTK