Witamy delegację z Armenii!

Data publikacji 24.03.2010

Wczoraj w Centrum Szkolenia Policji przywitaliśmy delegację pracowników Służby Celnej Republiki Armenii.

Głównym celem wizyty pracowników Służby Celnej Republiki Armenii jest udział w kursie dla przewodników psów służbowych do wyszukiwania zapachów narkotyków, który realizowany będzie w Zakładzie Kynologii Policyjnej w Sułkowicach.
     Nasi goście zaczęli wizytę w CSP od spotkania z Komendantem Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiuszem Brzozowskim. Program pobytu delegacji obejmował także spotkanie w Sekcji Międzynarodowego Centrum Szkoleń Specjalistycznych Policji, gdzie przedstawiono historię szkoły i zadania, jakie realizuje. Goście z Armenii odwiedzili także Zakłady: Ruchu Drogowego, Ogólnozawodowy, Szkoleń Specjalnych oraz Zakład Interwencji Policyjnych.
     Dzisiaj odjechali do ZKP w Sułkowicach.
     Życzymy udanego pobytu w CSP oraz sukcesów w zdobywaniu wiedzy i umiejętności!

Hanna Grochowska
                                                                                              Foto Mariusz Mazewski ZTK