Nasza reprezentacja na podium

Data publikacji 26.02.2010

W dniach 18 i 19 lutego na warszawskiej Pradze odbyły się II Halowe Mistrzostwa Służb Mundurowych w Piłce Nożnej o Puchar Komendanta Głównego Policji.

Organizatorem imprezy byli: Komenda Główna Policji, Urząd Dzielnicy Praga, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów oraz warszawski Zarząd CBŚ.
W turnieju wzięło udział 21 drużyn. Wśród nich znalazła się również reprezentacja Centrum Szkolenia Policji.
     Po wyczerpującej fazie rozgrywek grupowych do finału zakwalifikowały się cztery drużyny - strażnicy miejscy z Warszawy, strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Warszawie i Szkoły Głównej Pożarniczej oraz jedyni z przedstawicieli Policji – piłkarze CSP.
    Po zaciętych bojach o miejsca na podium zwyciężyła drużyna Komendy Miejskiej PSP w Warszawie, na drugim miejscu uplasowali się reprezentanci Szkoły Głównej Pożarniczej. Brązowe medale przypadły piłkarzom z Legionowa.
     Nagrody oraz medale dla najlepszych wręczył Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Waldemar Jarczewski.
     Po powrocie nasi bohaterowie zostali przyjęci przez Komendanta Centrum Szkolenia Policji insp. Arkadiusza Brzozowskiego.
                                                                                                                                                                                Życzymy kolejnych sukcesów!

Hanna Grochowska