Kadrowe wydarzenie

Data publikacji 14.01.2010

Blisko 20 lat służby w CSP - zawsze w Wydziale Kadr. Do dzisiaj była jego funkcjonariuszem zajmującym się sprawami policjantów. Komendant podziękował asp.szt. Elżbiecie Bieniek za 27 lat służby i pracę na rzecz naszej szkoły.

Pracowała w naszych kadrach od samego początku, tj. od momentu utworzenia CSP. Zawsze można było liczyć na jej kompetentne rady, bo można śmiało stwierdzić, że sprawy kadrowe ma „w jednym palcu”. Serdeczna, miła i niezwykle spokojna – Ela Bieniek. Dzisiaj pożegnała się ze swoim mundurem po 27 latach służby. Symbolicznie – jak wszystkich w takich sytuacjach - pożegnał ją Komendant insp. Arkadiusz Brzozowski, któremu towarzyszył Naczelnik Wydziału Kadr szkoły mł. insp. Piotr Jakubczak. Komendant podziękował Pani aspirant za każdy dzień spędzony w mundurze, za wieloletnią, nienaganną i owocną służbę. Żegnając naszą koleżankę wierzymy, że lata które spędziła w legionowskiej szkole będą budziły zawsze tylko ciepłe  wspomnienia i pozostaną w  miłej pamięci. Życzymy jej, aby kolejny etap życiowej drogi przebiegał w zdrowiu, doskonałej atmosferze, wśród życzliwych i serdecznych ludzi, aby spełniły się wszystkie jej plany i nadzieje.

Anna Galant, rzecznik CSP
Foto Mariusz Mazewski