Świąteczne dary

Data publikacji 28.12.2009

Samorząd słuchaczy CSP wraz z przedstawicielami kadry szkoły tuż przed Świętami Bożego Narodzenia udali się do Domu Dziecka im. Piusa XI w Chotomowie, by przekazać dzieciom świąteczne upominki. ,

Mieszkańcy Domu Dziecka w Chotomowie i siostry opiekujące się nimi są w naszej szkole zawsze mile widziani. Od dawna bowiem CSP współpracuje z tą placówką. Dzieciaki z chotomowskiego Domu są nam szczególnie bliskie, dlatego też chcielibyśmy aby uśmiech na ich twarzach gościł jak najczęściej. Stąd w przedświątecznym zamieszaniu nie mogło braknąć chwili na wizytę  u nich. Policjanci samorządu słuchaczy i przedstawiciele kadry szkoły dzień przed wigilią pojechali do Chotomowa by zawieźć dzieciakom słodycze i owoce na Święta. Dołączyliśmy również pieniądze które zostały zebrane w ramach zbiórki przeprowadzonej wśród słuchaczy Centrum i kadry. Mamy nadzieję, że te skromne dary przyczyniły się do tego, że nie ominęła ich niezwykła magia tych niepowtarzalnych świąt.

Anna Galant
Foto Mariusz Mazewski ZTK