Marek Nyga testuje auto w CSP

Data publikacji 04.12.2009

Przed rajdem Barbórki 2009 w Warszawie Marek Nyga wraz ze swym teamem w Centrum Szkolenia Policji testuje auto, którym pojedzie w najbliższą sobotę w Rajdzie Barbórki w Warszawie.

Już jutro w Warszawie rozegrany zostanie 47 Rajd Barbórka - Ogólnopolskie Kryterium Asów. Ta prestiżowa impreza tradycyjnie kończy sezon w Polsce, gromadząc na starcie około 120 najlepszych  zawodników różnych dyscyplin sportu samochodowego.
W tegorocznej edycji Rajdu Barbórka weźmie również udział Marek Nyga. Mistrz Polski w grupie N i wicemistrz w klasyfikacji generalnej Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, razem z pilotem  Jackiem Spentanym, wystartuje Mitsubishi Lancerem Evo IX tym samym egzemplarzem, którym startował Evgeny Novikov. Marka Nygę wraz ze swoją ekipą gościliśmy w Centrum Szkolenia Policji gdzie na naszym autodromie testował swój samochód.
Oto relacja fotograficzna z tego wydarzenia.

Anna Galant / na pdst. nyga.pl

Foto Mariusz Mazewski ZTK