Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

O puchar Komendanta…

Data publikacji 19.11.2009

W hali sportowej CSP spotkali się sympatycy tenisa stołowego, by rywalizować o puchar Komendanta CSP w tej niezwykle energicznej dyscyplinie sportu. Tym razem zdobył go instruktor Zakładu Interwencji Policyjnych mł.asp. Daniel Golicki.

Wczoraj mieliśmy kolejną sportową atrakcję -  w hali sportowej odbył się Turniej tenisa stołowego o puchar Komendanta Centrum Szkolenia Policji organizowany wspólnie z Legionowskim Towarzystwem Sportowym, które ufundowało nagrody rzeczowe dla najlepszych zawodników. Turniej odbywał się po raz kolejny, a rozgrywki szkolne w tenisie stołowym zapisały się już w historię zmagań sportowych między kadrą szkoły a naszymi słuchaczami. Tym razem w turnieju wzięło udział 16 zawodników (słuchacze kursów SZP-5/09, SZP-4/09, SZPK-4/09 oraz przedstawiciele kadry naszej szkoły). Po zaciętej rywalizacji  puchar Komendanta CSP zdobył przedstawiciel kadry szkoły mł.asp. Daniel Golicki. Na kolejnych „medalowych miejscach” uplasowali się: post. Radosław Duczek – słuchacz kursu SZPPK-4/09 oraz mł.insp. Tomasz Piechowicz  - również reprezentant kadry CSP. Czarowi tego sportu uległ również nasz Komendant - kończąc swoje oficjalne powinności związane z uhonorowaniem zwycięzców - pośpieszył ku stołowi by rozegrać krótkie spotkanie z  Naczelnikiem Wydziału Prezydialnego.