Życzenia Komendanta CSP

Data publikacji 24.07.2009

Dzisiaj przypada 90 rocznica powołania Polskiej policji. Dzień ten jest również naszym świętem. Z tej okazji składam najserdeczniejsze życzenia policjantom i pracownikom Policji.

Wszystkiego dobrego, sukcesów na gruncie zawodowym i poczucia dobrze wypełnianych obowiązków. Niech podejmowanym wyzwaniom towarzyszy zawsze odwaga i siła. Niech nigdy nie brakuje też wiary w słuszność realizowanej misji, a zapał i pogoda ducha dopisują w najtrudniejszych nawet chwilach. Aby realizowały się Wasze marzenia, a każdy nowy dzień niósł radość spełnienia i uśmiechy ludzi.
Szczególnie ciepłe życzenia kieruję również do naszych słuchaczy, zwłaszcza tych, którzy spędzają w naszej szkole swoje pierwsze w policyjnym mundurze Święto. Życzę dobrych wyników w nauce i uśmiechu losu w życiu prywatnym. Niech wam ten zawód przyniesie wiele satysfakcji, a słowa policyjnej przysięgi staną się dla Was wszystkich  zaszczytną rzeczywistością.

Komendant
                                                                                                                                                                                       Centrum Szkolenia Policji