Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci wrócili do jednostek, pierwszy etap kształcenia już za nimi

Data publikacji 13.06.2024

Kolejna grupa absolwentów szkolenia zawodowego podstawowego oznaczonego symbolem SZP-8A/23 zakończyła policyjną edukację w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. 166 funkcjonariuszy wróciło już do macierzystych jednostek, aby realizować zadania służbowe. Świadectwa i wyróżnienia wręczył Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie insp. Tomasz Rylski.

Po 7 miesiącach intensywnego szkolenia zawodowego podstawowego 166 słuchaczy zdało egzamin końcowy. Teraz policjanci rozpoczną służbę w swoich macierzystych jednostkach. To pierwszy etap edukacji policyjnej, którą zakończyli przed pelnieniem służby, w terenie, w całym kraju.

W uroczystości zakończenia szkolenia udział wziął insp. Tomasz Rylski Zastępca Komendanta ds. Dydaktycznych Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, kierownicy komórek dydaktycznych oraz wykładowcy. Na trybunach naszej hali sportowej, w której odbyła się uroczystość zakończenia szkolenia zasiedli rodzina i bliscy mundurowych.

Wszyscy absolwenci otrzymali świadectwa, a wyróżniający się policjanci dodatkowo listy gratulacyjne. Policjantkom i policjantom gratulujemy wyników uzyskanych podczas egzaminu. Życzymy dużo zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie.

W przyszłości serdecznie zapraszamy do Centrum Szkolenia Policji na kursy podnoszące kwalifikacje zawodowe. Bezpiecznej służby!

J. Łaszyn WP, asp. R. Karyś WD

 

Powrót na górę strony