Aktualności

Malownicze 21 kilometrów „z hakiem ” - czyli 7. Półmaraton Zegrzyński

Data publikacji 24.05.2024

W dniu 19.05.2024 r. podinsp. Daniel Chodziński – starszy wykładowca Zakładu Służby Kryminalnej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie po raz kolejny podjął wyzwanie biegowe. To już 7. edycja Półmaratonu Zegrzyńskiego, który jest jedną z największych imprez biegowych na terenie powiatu legionowskiego i przyciągająca setki uczestników.

Po raz siódmy biegacze zmierzyli się z malowniczą trasą Półmaratonu Zegrzyńskiego, która rozpoczęła się nad Zalewem Zegrzyńskim.  W niedzielny poranek zawodnicy swój bieg zaczęli w Serocku, by następnie pobiec przez urokliwy Wąwóz Szaniawskiego do Zegrza. Tam przekraczając most udali się na wał w Wieliszewie, kończąc swój wyścig nad Jeziorem Wieliszewskim.  Impreza jak co roku cieszyła się uznaniem wśród biegaczy – zarówno zawodowych, jak i tych dopiero stawiających pierwsze kroki z dłuższymi dystansami. Półmaraton Zegrzyński organizowany jest przez Związek Gmin Zalewu Zegrzyńskiego.

Nasz funkcjonariusz systematycznie bierze udział w imprezach biegowych, za każdym razem uzyskując coraz lepsze wyniki. Tym razem podczas upalnej, dającej się we znaki pogodzie przebiegł ponad 21  kilometrów w czasie 2 godzin 2 minut i 44 sekund. Podinsp. Daniel Chodziński zakończył swój bieg zajmując w tabeli zaszczytne 104 miejsce open i 31 miejsce  w swojej kategorii wiekowej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!

sierż. szt. D. Kocon WP
 

Powrót na górę strony