Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sportowcy w murach CSP

Data publikacji 15.05.2024

W dniu 12 maja 2024 roku, w stolicy polskiego maratonu, odbyły się XIX Mistrzostwa Polski Policji w biegu maratońskim - maraton Dębno 2024 r., w których wzięli udział policjanci z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Podinsp. Daniel Chodziński po raz drugi wystartował w tej imprezie, zajmując 52. miejsce w klasyfikacji policyjnej z czasem 4:27:29, a asp. Wojciech Niedziółka, już po raz ósmy uczestniczył w maratonie Dębno zajmując 9. miejsce z czasem 3:19:04.

Jubileuszowy Maraton Dębno, który odbył się w maju, miał trudne warunki pogodowe, z odczuwalną temperaturą powyżej 20 stopni, co sprawiło, że dla wielu biegaczy był wymagający i mógł wpłynąć na osiągnięty czas biegu. Niemniej jednak dla wszystkich rywalizujących, pogoda była taka sama. 

Podczas tego wyjątkowego maratonu w Dębnie mieliśmy okazję zobaczyć najlepszego maratończyka w Polsce, Henryka Szosta, który przebiegł swój ostatni maraton, żegnając się z fanami. Korzystając z okazji, nasi policjanci podinsp. Daniel Chodziński oraz asp. Wojciech Niedziółka otrzymali autograf mistrza oraz zrobili z nim pamiątkowe zdjęcie.

Naszym kolegom gratulujemy wyników i życzymy sportowych sukcesów! 

sierż. szt. D. Kocon WP
 

Powrót na górę strony