Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mamy puchar i srebro!

Data publikacji 24.01.2024

We wtorek, 23 stycznia 2024 r., w Zegrzu odbyły się III Otwarte Mistrzostwa Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w badmintonie. W wydarzeniu tym uczestniczył również przedstawiciel Centrum Szkolenia Policji w Legionowie.

Zawody rozgrywane były w kategoriach: mężczyzn gry pojedyncze w przedziale wiekowym do 35 lat, 36-45 i powyżej 45 lat oraz gry kobiet w kategorii „OPEN”. Do zmagań sportowych zaproszone zostały reprezentacje sześciu jednostek wojskowych oraz przedstawiciel Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Występ reprezentanta naszej jednostki zakończył się sukcesem, gdyż w kategorii wiekowej powyżej 45 lat Dariusz Bober, główny specjalista Wydziału Ochrony Informacji Niejawnych i Kontroli, zajął drugie miejsce, zdobywając srebrny medal i puchar ufundowany przez Komendanta Centrum Szkolenia Łączności i Informatyki w Zegrzu.

Medaliście serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych osiągnieć sportowych.

• Na zdjęciu znajdują się przedstawiciele służb mundurowych, którzy zajęli miejsca na podium.