Bezpieczeństwo podczas świątecznych i zimowych ferii

Data publikacji 19.12.2023

W trosce o bezpieczeństwo uczniów w czasie ferii świątecznych i zimowych w Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyminie odbyło się spotkanie z policjantami z Zakładu Służby Prewencyjnej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie podkom. Mariuszem Boruchem i sierż. szt. Renatą Modzelewską. 300 uczniów po prelekcji naszych wykładowców utrwaliło sobie zasady poruszania się po drogach, bezpiecznego uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu.

Policjanci przypomnieli o przykrych skutkach wchodzenia na kruchy lód oraz zjeżdżania na sankach w pobliżu jezdni. Dzieci po wizycie mundurowych wiedzą również, jak zachować się w kontakcie z obcą osobą oraz groźnym psem. Na koniec spotkania policjanci nie zapomnieli wspomnieć o ważnym temacie jakim jest numer alarmowy

Miłego i bezpiecznego wypoczynku dla wszystkich uczniów w czasie przerwy świątecznej!

nadkom. E. Kuligowska WP