Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta CSP

Data publikacji 12.12.2023

Kadra, słuchacze Centrum Szkolenia Policji w Legionowie, członkowie Koła nr 41 Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych przy CSP oraz zaprzyjaźnione służby mundurowe rywalizowali w Turnieju Mikołajkowym Tenisa Stołowego o Puchar Komendanta Centrum. W rozgrywkach, które odbyły się na hali sportowej szkoły wzięło udział 31 zawodników.

W efekcie sportowych zmagań po zaciętych pojedynkach został  wyłoniony zwycięzca. Wyniki prezentowały się następująco:

I miejsce – Artur Liciński emerytowany policjant
II miejsce –  Piotr Danieluk emerytowany policjant
III miejsce –  Stanisław Sadowski członek Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych

Komendant Centrum insp. Anna Jędrzejewska-Szpak przekazała  puchar i nagrody zwycięzcom.

Ponadto Komendant podziękowała Prezesowi Koła nr 41 Stanisławowi Kraszewskiemu za zaangażowanie i organizację turnieju.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za piękną grę i dostarczenie sportowych emocji. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w sportowej rywalizacji. Z niecierpliwością czekamy na kolejne zawody.

nadkom. E. Kuligowska WP