Witamy w naszym Centrum i życzymy powodzenia

Data publikacji 12.12.2023

7 grudnia br. 87 policjantów rozpoczęło w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie szkolenie zawodowe podstawowe oznaczone symbolem SZP-9/23. Policjanci będą zdobywać wiedzę i umiejętności do 4 lipca przyszłego roku, kiedy to podejdą do egzaminu końcowego. Szeregi Policji zasilili funkcjonariusze z całej Polski.

Na uroczystej inauguracji szkolenia młodych adeptów sztuki policyjnej przywitał Zastępca Komendanta  Centrum Szkolenia Policji insp. Tomasz Rylski oraz kadra kierownicza, dowódcza i dydaktyczna szkoły. Zastępca Komendanta szkoły życzył słuchaczom nowego kursu wytrwałości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności zawodowych.

Podkreślił, że służba w Policji to misja, którą podjęli się wypełniać.

Życzymy nowym policjantom dużo zdrowia, cierpliwości i miłego pobytu w naszym Centrum.

nadkom. E. Kuligowska WP