Policjanci podzielili się cennym darem

Data publikacji 11.12.2023

30 kursantów szkoleń zawodowych i podstawowych z Centrum Szkolenia Policji w Legionowie oddało w zeszłym tygodniu najcenniejszy prezent dla drugiego człowieka- krew, która codziennie ratuje ludzkie życie. Dzięki policjantom bank krwi Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie przy ul. Szaserów 128 wzbogacił się o kolejnych prawie 13 litrów tego cennego leku.

Akcję oddania krwi nadzorował dowódca kompanii Wydziału Dowodzenia podkom. Bogusław Balcerowski.

Pamiętajmy, że nasza krew może uratować komuś życie. Zaangażowanie krwiodawców niech będzie przykładem i zachętą dla innych, by w ten sposób nieść pomoc potrzebującym.

Wszystkim policjantom obecnym w czasie akcji poboru krwi oraz pracownikom Wojskowego Instytutu Medycznego za sympatyczną atmosferę i profesjonalną obsługę serdecznie dziękujemy.

nadkom. E. Kuligowska WP