Wodni policjanci po intensywnym szkoleniu

Data publikacji 28.11.2023

Dwutygodniowy kurs Policji wodnej w Kalu - placówce zamiejscowej Centrum Szkolenia Policji w Legionowie zakończył się w zimowej aurze. Kursantom życzymy bezpiecznej służby i satysfakcji z wykonywania zadań służbowych w trosce o społeczeństwo.

Szestanstu policjantów wodnych z całego kraju uczyli wykładowcy z Zakładu Szkoleń Specjalnych - kom. Kinga Czerwińska, asp. szt. Łukasz Bień, mł. asp. Jarosław Brodowski  przy pomocy kom. Grzegorza Skubicha- kierownika Referatu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Ełku. Wszyscy zdali egzamin końcowy.

Do zobaczenia na wodzie w przyszłym sezonie!

nadkom. E. Kuligowska WP