Spotkanie wielkanocne

Data publikacji 04.04.2023

Dzisiaj w Centrum Szkolenia Policji odbyło się uroczyste spotkanie wielkanocne. Przybyłych gości powitała insp. Anna Jędrzejewska-Szpak, Komendant Centrum, wraz ze swoimi zastępcami: mł. insp. Tomaszem Rylskim oraz Panią Agnieszką Zielińską.

Na spotkanie wielkanocne w CSP przybyli przedstawiciele lokalnego samorządu na czele ze Starostą Legionowskim Panem Sylwestrem Sokolnickim. W tym szczególnym dniu nie zabrakło również przedstawicieli innych jednostek organizacyjnych policji oraz służb mundurowych: wojska, straży granicznej, straży pożarnej oraz straży miejskiej. Wśród gości znaleźli się też przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń i instytucji, którzy na co dzień współpracują z naszą jednostką. Duszpasterstwo reprezentowali księża kapelani: ks. ppłk Marcin Czeropski oraz ks. Tomasz Chciałowski.

Komendant CSP insp. Anna Jędrzejewska-Szpak w imieniu własnym i kadry kierowniczej Centrum złożyła wszystkim życzenia świąteczne:
- Życzę wszystkim, by Święta Wielkiej Nocy to był czas rodzinny, czas spokoju i wytchnienia oraz przebaczenia.

Następnie uczestnicy spotkania podzielili się symbolicznie "jajkiem" oraz mogli spróbować potraw wielkanocnych przygotowanych przez panie z Wydziału Żywnościowego. Stoły wielkanocne zostały udekorowane ozdobami, które wykonały m. in. dzieci naszych pracowników.

sk

• Spotkanie wielkanocne