Spotkanie komendantów ze związkowcami

Data publikacji 22.10.2008

Komendant CSP po raz pierwszy spotkał się z nowo wybranymi władzami Związku Zawodowego Policjantów naszej szkoły.

W dniu 14 października br. odbyły się wybory do Zarządu Szkolnego i Komisji Rewizyjnej NSZZP. Przewodniczącą Zarządu Szkolnego została ponownie Grażyna Witkowska. Wiceprzewodniczącymi wybrano Macieja Gawkowskiego, Dorotę Cyma – Końską, Jacka Hachulskiego, Adama Morawskiego, Dariusza Boruszewskiego i Zenona Abramczuka. Nową Komisję Rewizyjną tworzy skład: przewodniczący - Leszek Dyduch, zastepca – Roman Izdebski, oraz Bogusław Balcerowski.

Dzisiaj, po raz pierwszy Komendant CSP insp. A.Brzozowski oraz jego Zastępcy podinsp. A. Rosół i nadkom.P. Kucia spotkali się z nowo wybranymi władzami Związku Zawodowego Policjantów. Tematem tego spotkania było określenie zasad współpracy służbowo-związkowej w ramach obowiązujących przepisów prawa oraz roli związku w kształtowaniu korzystnych warunków służby i płacy oraz innych świadczeń na rzecz policjantów.

Grażyna Witkowska/ Anna Galant
Foto Mariusz Mazewski