110 policjantów ukończyło kurs podstawowy

Data publikacji 29.06.2021

Wczoraj 110 słuchaczy szkolenia zawodowego podstawowego przystąpiło do egzaminu kończącego ponad 2,5-miesięczny okres kształcenia. Wszyscy zdali egzamin i wkrótce powrócą do swoich jednostek macierzystych, w których będą kontynuować służbę w Policji. Jesteśmy przekonani, że wiedza oraz umiejętności zdobyte w trakcie szkolenia pozwolą w profesjonalny sposób wykonywać powierzone im zadania oraz obowiązki służbowe, a także z zaangażowaniem służyć społeczeństwu.

Średnia ocen z egzaminu końcowego, wynosząca 4,48 potwierdza wysoki poziom wspólnej i systematycznej pracy słuchaczy oraz kadry dydaktycznej CSP. Należy pogratulować  policjantkom i policjantom wyników uzyskanych podczas egzaminu, a w szczególności post. Przemysławowi Knut, pełniącemu służbę w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji, który otrzymał świadectwo z biało-czerwonym paskiem Policjant osiągnął znakomity wynik końcowy szkolenia, uzyskując średnią arytmetyczną ocen 4,63 i ocenę bardzo dobrą z egzaminu końcowego.

Wszystkim absolwentom życzymy dużo zdrowia, pomyślności w życiu osobistym i wielu sukcesów w służbie. A w przyszłości – serdecznie zapraszamy do Centrum Szkolenia Policji w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

mł. insp. Wioletta Białkowska