Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.
Data publikacji 03.02.2006

Od 13 do 15 stycznia 2006 r. w Centrum Szkolenia Policji rozgrywano X Mistrzostwa Policji w Brydżu Sportowym, pod honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji. W rozgrywanych w ramach mistrzostw 6 turniejach wzięło udział 96 osób, w tym reprezentanci Komendy Głównej Policji oraz przedstawiciele większości komend wojewódzkich Policji i szkół policyjnych, a także Ligi Obrony Kraju i miasta Legionowo.

W indywidualnej klasyfikacji generalnej zwyciężył Mirosław Nowaczyński z Komendy Głównej Policji, drugie miejsce zajął Michał Wittenbeck z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a na trzecim stopniu podium stanął Tadeusz Kozłowski z Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.

W drużynowej klasyfikacji generalnej najlepsi okazali się przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. Wicemistrzostwo zdobyła drużyna z Komendy Głównej Policji, a trzecie miejsce zajęła reprezentacja Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie.