Data publikacji 11.10.2019

Przedstawiciele Zakładu Ruchu Drogowego CSP uczestniczyli w uroczystym zakończeniu sezonu motocyklowego. Spotkanie odbyło się w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. W nabożeństwie w intencji zmarłych motocyklistów uczestniczyło kilkudziesięciu miłośników jednośladu.

Tradycją stało się, że funkcjonariusze Centrum Szkolenia Policji uczestniczą corocznie w spotkaniu kończącym sezon motocyklowy. Tak uroczystość odbyła się w Starej Iwicznej, gdzie motocykliści zgromadzili się na Mszy św., a następnie dyskutowali na temat bezpieczeństwa na drodze. Naszą jednostkę reprezentowali policjanci z Zakładu Ruchu Drogowego: asp. szt. Andrzej Słupecki, asp. szt. Robert Doliński oraz asp. szt. Krzysztof Kaczyński.

tekst/foto: asp. szt. Robert Doliński

• Przedstawiciele Zakładu Ruchu Drogowego Centrum Szkolenia Policji uczestniczą w uroczystym zakończeniu sezonu motocyklowego. Spotkanie odbyło się w parafii pw. Zesłania Ducha Świętego w Starej Iwicznej. W nabożeństwie w intencji zmarłych motocyklistów uczestniczyło kilkudziesięciu miłośników jednośladu.