Otwarte zawody w siatkówce plażowej

Data publikacji 03.07.2008

Piękna pogoda sprzyja relaksowi. Nic, więc dziwnego, że właśnie teraz słuchacze po zajęciach częściej wypoczywają na zewnątrz, spacerując po terenie szkoły, czy też biorąc udział w różnego rodzaju rywalizacjach sportowych. Właśnie zakończyły się rozgrywki w plażowej siatkówce. Puchary trafiły do najlepszych szkolnych siatkarzy.

Przez ostatni tydzień czerwca słuchacze CSP brali udział w rozgrywkach siatkówki plażowej. Po zajęciach na szkolnych boiskach do siatkówki spotykały się startujące w rozgrywkach grupy oraz koledzy kibicujący swoim zawodnikom. Do zawodów o puchar komendanta CSP stanęło 6 drużyn - słuchaczy oraz drużyna LTS. Walka była bardzo zacięta, a wygrała drużyna nr 3 reprezentująca II kompanię kursu SPPK-1. Miejsce II zajęła 2 grupa siatkarzy z kursu SZPPK-1, a miejsce III drużyna LTS. Było, o co walczyć, ponieważ puchary dla zwycięzców ufundował prezes Legionowskiego Towarzystwa Sportowego. Podsumowanie rozgrywek i wręczenie pucharów miało miejsce podczas porannego apelu na placu manewrowym, 2 lipca. Puchary zwycięskim drużynom wręczył Komendant CSP oraz Adam Gliński – Prezes LTS.

Anna Galant / Przemysław Kuligowski WD
Foto Przemysław Kuligowski