Kolejna akcja HDK

Data publikacji 21.05.2019

Słuchacze Centrum Szkolenia Policji po raz kolejny uczestniczyli w akcji honorowego krwiodawstwa związanej z przedsięwzięciem "100 litrów krwi na 100-lecie Policji". Tym razem zebrano ponad 18 litrów krwi.

Chęć pomocy drugiemu człowiekowi to cecha, która powinna być bliska każdemu policjantowi. Odbywający obecnie kurs w Centrum Szkolenia Policji słuchacze szkolenia zawodowego podstawowego wykazali się godną naśladowania postawą i w dniu 16 maja br. udali się do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie na ul. Saską. Swoją chęć niesienia pomocy innym okazali poprzez udział w akcji honorowego krwiodawstwa. To miedzy innymi dzięki oddanej przez nich krwi będzie można udzielić pomocy potrzebującym. Krew to cenny dar, który może uratować komuś życie.

Wszystkim uczestniczącym w tej szczytnej akcji, dziękujemy.

asp. Joanna Kołacz/WODiD

zdjęcia ze zbiorów WODiD

• Słuchacze szkolenia zawodowego podstawowych podczas wyjazdu do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa na ul. Saskiej w Warszawie
  • Słuchacz szkolenia zawodowego podstawowego podczas oddawania krwi