Akcja krew

Data publikacji 05.02.2019

31 osób wzięło udział w akcji poboru krwi zorganizowanej w Centrum Szkolenia Policji. To już kolejne w tym roku przedsięwzięcie, którego celem jest ratowanie ludzkiego zdrowia i życia. Tym razem zebrano 13,45 litra krwi.

Akcje krwiodawstwa w Centrum Szkolenia Policji organizowane są cyklicznie i stanowią  wieloletnią już tradycję. Na terenie naszej jednostki zawsze spotykają się z ogromną aprobatą i niezmiennym zaangażowaniem zarówno ze strony kierownictwa szkoły, jak też kadry i słuchaczy uczestniczących w kursach oraz szkoleniach zawodowych.

Wszystkim Honorowym Dawcom Krwi, którzy zechcieli podzielić się tym bezcennym darem, serdecznie dziękujemy. Zapraszamy też na kolejne akcje HDK, które będą miały miejsce w CSP w dniu 15 lutego oraz 21 marca br.

hg

zdj. ze zbiorów WODiD